Hakkımızda

Hakkımızda

Yeryüzündeki cennet bahçeniz!

24 odalı çok özel ve sıcak konaklama odası bulunan butik otelimiz de modern otantik yapıyı bozmadan taş, ahşap olmak üzere tamamen doğal malzemeleri kullandık. Gerek iç gerekse de dış mekânlar da konfordan ödün vermezken doğal ve yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımına öncelik verdik.
 

Abant ADEN'in aile işletmesi olması bizim için beğenilerin birinci öncelik olmasını özenin her ayrıntıya yansımasını daha iyinin peşinden hep birlikte koşma kararlılığını beraberinde getirdi. 1996 yılından beri restoran, cafe işletmeciliğini yapan firmamız 18 yıllık tecrübe birikim kaliteli hizmet anlayışını Abant ADEN de sizlerle paylaşma heyecanı ile bu eşsiz mekânı inşa etmiş bulunduk.
 

Bolunun doğa harikası Abant; geceleri milyonlarca huzur yıldızının eşsiz dansını, gündüzleri ise güneşin ısısını, ışığını ve renklerin doğaya dantel gibi işlendiği bir cennettir...

 

Lobimiz

Uzun bir doğa yürüyüşünden sonra tek ihtiyaç sıcak ve ferah bir mekan. Aile ve dostlarınızla sizleri şöminelerimizin ve ekibimizin sıcak misafirperverliğiyle tanıştırmak istiyoruz.
 

Restoranımız

Abant'ın temiz havasını alıp da acıkmamak zor. İşte bu yüzden Türk mutfakğından seçme menüleri sizler için hazırladık.
 

Toplantı Salonumuz

Önemli işleriniz olduğunu biliyoruz ama toplantı ve organizasyonlarınızı daha keyifli hale dönüştürmek Abant Aden'de hiç zor değil. Şimdi biraz şehirden uzaklaşma vakti.
 

Spa & Wellness

Daha az stresli bir yaşam için doğadan ilham almak gerek. Şimdi toprak ananın sakinliğini hissedin, aromatik ve uzak doğu masajlarıyla Spa merkezimizde bedeninizle barışın.
 

Çocuk Oyun Alanımız

Siz sakinliğin keyfini çıkarırken çocuklarınızın da eğlenmeye hakkı var. Çocuklarımızı oyun alanımızda güvenle oynatabilirsiniz.